19 May 2010

İSMAİL AYAZ KABUSU


evet ismail ayaz lanet olsun sana.ben cebimdeki son parayıda verip biletimi VIP yaptırıyorum (very important people) ama siz IP muamelesi bile yapmıyorsunuz.ne klimanız calısıyor nede prizleriniz.televizyonunuz var hiçbir kanal cekmiyor.extradan 3 lirayı biz bunun içinmi veriyoruz yani? anlasılan yol boyunca kendimi lady gagaya verecegim.bu arada aşık oldum kendisine.sex bombası falan yani.tekrardan ergenlik zamanlarıma bile döndüm.google'a lady gaga yazıp kimmiş neymiş pipisi varmıymş yokmuymuş onu arastırıyorum!
bu arada eşimemi diyim ex eşimemi diyim bilemedim ama götümü gök taşı cismine benzettigi içinde teşekkür ederim.
benim daha koskaca 2 saatim var sarjımda dibi vurmuş halde ve tam bu cümleyi yazarken kapandı bilgisayar.öyle böyle geçti 2 saat.simdi emekli babamın evinde oturmuş ailecek yaprak dökümünü izliyoruz.istanbul-eskishir arasındaki farklara dikkat ediyorum.cocuklugumun geçtigi ev.ne kadarda farklı en ufak bir lüx yok fakat o kadar sıcak ve sevimliki.fıstık yeşili (azcık camiiyi andıran yeşil) üstünde boş yer kalmayacak sekilde yerleştirilmiş tablolar resimler takvimler dolabın üstünde garip garip biblolar çiçekler oyuncak bebekler her geldigimde ısrarla birkacını indirmesini söylüyorm babama fakat inatla kaldırmıyor hosuna gidiyor demekki..hani herşeyi anladımda duvara asılan oyuncak ayı niye? neyse napalım alıştık artık :)
heyecanla yarını bekliyorum bisiklete atlayıp karış karış dolasıcam eskishiri filmci kitapcı hatta bi bit pazarınada ugramalıyım ihtiyac cok para hiç yok..
bu arada bir rivayete göre okuyucularımız varmış ne kadar dogrudur bilemem ama en azından kendi kendimize yazmadıgımızın hayali bile hoş..eger ordaysanız ve bu satırları okuyorsanız bizi takip edin ....3 yorum:

  1. Hep çok merak etmişimdir eskişehiri.Her sene arkadaşlarımla oraya gitmek için planlar yaparız ama bir türlü olmadı :( asıl sebep ise bir tane bile orda okuyan arkadaşımızın olmaması:S

    YanıtlaSil
  2. gezmenizi kesinlikle tavsiye ederim.küçük ama cok sevimli bir sehir.ve tamamen ögrenci sehri.umarım birgün gider gezersiniz bol bol :)

    YanıtlaSil
  3. bu arada kusura bakmayın cevabım biraz geç oldu.suan internetim olmadıgından fazla ilgilenemiyorum blog ile.

    YanıtlaSil