28 Mar 2011

%50 ÇANÇİNÇON

evet size sesleniyorum canikolar ygs hoş değil imiş.

BUNU OKUMA---sadece dil 3(doğu dilleri) için kastığımdan olsa gerek yalnızca kore dili edebiyatını garantiledim çince,japonca gitti. ama şöyle bişey var %50 burs alabiliyorum bunun için evdekilere aşırı küçük emrahcılık oynamam gerek   diyelim evdekiler ikna olmadı para bulmak için emrahın ablasıcılık ya da annesicilik oynamam gerek kısaca grace in dediği yollu hayriye olucam.---DEMİŞTİM.(ZENGİN KOCA İSTİYORUM)

bir yıl daha hazırlanır mıyım bilmiyorum- gerçi çevremdekilerin tepkisi sanki hazırlandıda konuşuyosun gibi tepkiler veriyo elimden gelen bu ayol napiyim dara gelemem ben.

herneyse  gel gelelim bugün parkta bi adam bana fifi için nohut yedir ona çok iyi kilo alır mis gibi dedi adamın mis anlayışına bayıldım vallahi camım açık duruyorum burnum acıdı.

XOXO
SALAK HAYRİYE.

5 yorum:

 1. kızım güzel Kore Dili.
  İş imkanı da çok. Kesin gidiyosun Kore'ye bi defa. Git gelme ayol.
  aa.
  ben mi anlatayım bunu sana?

  YanıtlaSil
 2. ay nasıl mutlu oldum bu yorumu görünce anlatamam bugün 2 kişiden yine aynı tepkiyi aldım ama inandırıcı değillerdi yani sana inandım ikskoç

  çevremde beni yönlendirecek kimsecikler yok ayol.

  araştırayım şu iş imkanlarını
  ay heycanlandım.

  YanıtlaSil
 3. sen noku ben sana iş veririm..uluslarası yazışmalarda falan işe yararsın..

  YanıtlaSil
 4. Ah hayrişcim yaa kıyamam ben sana. Sınavdır sitresdir derken vallahi bütün blogger ahalisi sürmenaja bağladı. Canım boşver dünya işleri bunlar, tabiki önemli ama ucunda da ölüm yok. İnşallah istediğin yere girersin, sonunda da istediğin işi yaparsın.
  Bence zaten istedigin yere de gireceksin, içime mi doğdu ne? Hatta şimdiden hayırlı olsun diyorum :))
  öperimm

  YanıtlaSil
 5. beni işler hale getir aginnoş.

  T.B - zaten bilogırların başına herşey üst üste geldi. inşallah giricem ay ne güzel olur.

  YanıtlaSil