7 Nis 2011

başlık bulmak en zoru

ay nasıl özlemişim biloğu.mutlaka yazmalıyım dedim,ne olursa olsun yazmalıyım dedim.

benim ygs sınavım berbat idi,böyyyle bi sıçmışım ki sormayın.zaten matematik gerizekalısı bi insan olarak iyice battım..diyorum ki lys'yi fullesem falan iyi olur yani.yeni fizikçimiz,top sakallım,yakışıklım,müstakbel eşim pek bi yakışıklı pek bi karizmatik zaten ondan kesin full çıkarırırm(kesin canııııım)adamın gözüne girecegim,soru soracagım diye fizikten başka bir şey çözmez oldum.bir de aynı hayranlıgı biolojici kadınına karşı beslediğimden o da full. demek ki yakşıklı/güzel hocalar olsa hepsi full anacım.

ya bir şey soracak idim,bi insan ne zaman sevgili olur ? valla bilmiyorum.benim ilkokul sevgiliciğim döndü döndü dolaştı geldi.(sevdiğimi serbest bırak,dönerse senindir,benim işte benim benim) konuşuyoruz(nadir de olsa) buluşuyoruz(nadir de olsa) ama neyiz vallahi haberim yok. böyle bakıyorum çevremdeki sevgililere sürekli bi mesajlaşmalar,dilleşmeler,elleşmeler falan. yani ben mesaj attıgımı bilmem,aradıgımı bilmem.facebooktan mesaj atarım ama o alışık benim sevgili sogukluguma (ya da işine geliyor,benim işime geldiği gibi) bilemedim.amaaan,neyse ne.ben nasıl olsa fizikciyle evlencem(o da nişanlı ya,uf)

geçenlerde filmlerimi yerinden alıp,tozlarını üfleyip,öpüp yerine koyarken birkaç filmimin eksik oldugunu fark ettim.(geçen sene oldugu gibi) aha dedim cin girmiş eve.hem de entel cin. kafayı yemek üzereyken gizem çözüldü ve annemin arkadasının filmlerimi aldıgı ortaya çıktı. YARIN KAVGA VAR,adam toplayıp dövecem yolluyu.

anneannem fotograf makinesi ayagını (tripod değil de monopod olanını) baston olarak kullanıyor.ciddiyim.uzunlugunun ayarlanması çok hoşuna gitti,çantada taşınılır olması vs ve o aleti cidden baston sanıyor. kocaman LOL.

uyumanın sırrı nedir? şöyle saat 4 olmadan? hani 4saatlik uyku ile tüm gün gitmiyor.ben de okula gitmiyorum ve 18+14gün devamsızlığım var(tembelim)

HAYRİŞ yarın söylemeyi muhtemelen unuturum.o yüzden sana not düşüyorum pipişkom
abim sanırım burayı biliyor stop. ve okuyor stop. adres adını değiştirmemiz gerek stop.
ayrıca BEN İYİYİMlan,her gün iyi misin? neyin var? rengin atmış? ay iğrençsaaaan. demeyi kes ama aylavyusomaç.

çok uzattım,sevin beni,öperim.

7 yorum:

 1. kızııaaaam sen nerdesin yua!

  inş güzel geçer öbürsükü sınavın da kurtulursun bu azaptan.

  uyku olayları bizde de sıkıntılı vize döneminde olan insanlar olaraktan, onu bize hiç sorma bebeğim.

  sevgili olayını da frenç ablan açıklar bi ara sana.

  özletme bu kadar kendini bi daha çok öpüyoru. :*

  YanıtlaSil
 2. yerim seni çok özledim güzel kızım benim.

  YanıtlaSil
 3. leahım da doğru demiş lütfen annenden saklama bu mevzuları annecim

  YanıtlaSil
 4. Liyacım amin diyim belki işe yarar.şimdilik özleyip/özleteciğim sanırım ama yaza deliler gibi okuyacagım. ben de elmacık kemiklerinden öpüyorum

  Firençcim anneciğim ben de çok özledim.ayrıca annelerden hiçbir şey saklanmaz,olur mu öyle şey.KOCAMAN HUG

  YanıtlaSil
 5. Canım bende okuldayken matematiği hiç sevmezdim, hala da ısınabilmiş değilim. Bu yüzden benim sözelci olmam kaçınılmazdı. Bu kararımdan hiç pişman olmadım, şuan o okul yılları o bitmek bilmeyen blog matematik dersleri nasıl bitti hiç anlayamıyorum :))

  YanıtlaSil
 6. sevgili TBciğim,ironik olan ise benim fen alanında okumam:) ama ben de hiç pişman değilim,fenleri seviyorum.matematiği eglencesiz buldugumdan başıma dert :)

  YanıtlaSil